محل تبلیغات شما

بعضی جاها هم هست که انگار خدا آفریده برای یک روز لذت بردن با تمام وجود. مثال های نقضی هم برای حرف های طاهره خانم ما پیدا می شود و چه عالی که پیدا می شود. زندگی آن قدر ها هم که می گویند، بی انصاف نیست. دنیا دار مکافات هست، ولی نه اینکه "فقط" دار مکافات باشد. نمی‌دانم. شاید هم تجربه ی من کم است!
برای ما، امروز وجود داشت. لذت تام نبود. ولی از یک جایی به بعدش، فقط برای ما بود و این یعنی زندگی ما را فراموش نکرده. همین اتفاقاتی که می افتد، نشان می‌دهد زندگی حواسش به ما هست. لحظه هایی هم دست از دار مکافات بودنش بر می دارد و آغوش می گشاید.
امشب از لحظه لحظه ام، لذت بردم. حتی از وقتی خاک به چشمم رفت؛ یاد خاطره های عمه افتادم و چیزهایی دیدم که زیاد خوشایندم نبود. من لذت بردم چون به خودم قول داده بودم. گاهی باید به دل مان قول بدهیم فقط لذت ببریم.
شب همه جا دامن گسترده. مرا یاد این می اندازد که راه بسیار درازی پیش رو داریم. امشب با شعر هایی که از انتهای حافظه مان گیر می آوردیم، تک تک قدم هایمان را برداشتیم. تا حالا کسی که این قدر شعر ها برایش صدق کنند، از فاصله ی به این نزدیکی ندیده بودم! پرده ی غنچه می درد خنده ی دلگشای تو.!
خوشایند های حال و روز من، در تو خلاصه می شود. چطور این قدر عجیبی؟!

پی نوشت : خدا تو را برای زندگی و زندگی را برای تو حفظ کند.

پی نوشت ٢ : خوب شد بالاخره تولدت را به من تبریک گفتی، اولین بار بود که تبریک تولد کسی به خودم، بسیار نیاز بود.

پی نوشت ٣ : اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد / من و ساقی به هم تازیم و بنیادش بر اندازیم

پی نوشت ۴ : بینهایت دوسِت دارم 

شعر هستی بر لبانم جاری...

میخوای با خودت چیکار کنی؟

راهی ست راه عشق که هیچش کناره نیست

هم ,زندگی ,ی ,تو ,های ,نوشت ,می شود ,پی نوشت ,دار مکافات ,لذت بردم ,این قدر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات و بازاریابی